Borg Motorsykkelklubb

Borg Motorsykkelklubb

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 15 Sep
kl 17:00 - 21:00
RR Onsdagstrening
Årets siste RR Onsdagstrening på Rudskogen.   Les mer  
Wed 8 Sep
kl 17:00 - 21:00
RR Onsdagstrening
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 17:00 - 21:00
RR Onsdagstrening
Roadracing Onsdagstrening på Rudskogen   Les mer  
Wed 25 Aug
kl 17:00 - 21:00
RR Onsdagstrening
Roadracing Onsdagstrening på Rudskogen   Les mer  
Wed 18 Aug
kl 17:00 - 21:00
RR Onsdagstrening
Roadracing Klubbmesterskap er AVLYST.Der blir…   Les mer  
Wed 11 Aug
kl 17:00 - 21:00
RR Onsdagstrening
Roadracing Onsdagstrening på Rudskogen   Les mer  
Sat 7 Aug
kl 08:00 - 18:00
NM SPEEDCROSS 2021
Norgesmesterskap i SpeedcrossPåmelding her:…   Les mer  
Wed 4 Aug
kl 17:00 - 21:00
RR Onsdagstrening
Roadracing Onsdagstrening på Rudskogen   Les mer  
Wed 28 Jul
kl 08:00 - 21:00
RR Heldagstrening på Rudskogen
Rudskogen Motorsenter (Norge)
RR Heldagstrening for lisenserte fører.   Les mer  
Wed 23 Jun
kl 17:00 - 21:00
RR Onsdagstrening
Roadracing trening på Rudskogen   Les mer  
Sat 19 Jun
kl 12:00 - 16:00
Trening Enduro
Påmelding her:…   Les mer  
Sat 19 Jun
kl 12:00 - 16:00
Trening Motocross
Påmelding her:…   Les mer  
Wed 16 Jun
kl 17:00 - 21:00
RR Lag Maraton
Roadracing Lag Maraton Klubbløp på Rudskogen   Les mer  
Wed 9 Jun
kl 17:00 - 21:00
RR Onsdagstrening
Roadracing trening på Rudskogen   Les mer  
Wed 9 Jun
kl 17:00 - 20:00
Trening Motocross
Motocrosstrening på Rudskogen   Les mer  
Wed 2 Jun
kl 17:00 - 21:00
RR Onsdagstrening
Roadracing trening på Rudskogen   Les mer  
Wed 26 May
kl 17:00 - 21:00
RR Onsdagstrening
Roadracing trening på Rudskogen   Les mer  
Wed 19 May
kl 17:00 - 21:00
RR Onsdagstrening
Roadracing trening på Rudskogen   Les mer  
Wed 12 May
kl 17:00 - 21:00
RR Onsdagstrening
Roadracing trening på Rudskogen   Les mer  
Wed 5 May
kl 17:00 - 21:00
RR Onsdagstrening
Roadracing trening på Rudskogen er avlyst idag.   Les mer  
Wed 5 May
kl 17:00 - 20:00
Motocross trening
Kun klubbens medlemmer   Les mer  
Sat 1 May
kl 12:00 - 16:00
Motocross trening
Kun klubbens medlemmer   Les mer  
Sat 1 May
kl 12:00 - 16:00
Enduro trening
Kun for klubbens medlemmer   Les mer  
Wed 28 Apr
kl 17:00 - 20:00
Motocross trening
Kun klubbens medlemmer   Les mer  
Wed 28 Apr
kl 17:00 - 20:00
Enduro trening
Kun klubbens medlemmer   Les mer  
Powered by: Bloc